חברת נץ מנעולים מספקת שרותי פריצת מנעולים, פריצת דלתות, החלפת מנעולים, פריצת רכבים, התקנת דלתות, החלפת מנגנון לדלת, התקנת מנעול עליון.

החברה מנוהלת על ידי מנעולן בעל תעודת מנעולן מוסמך ובאישור משטרת ישראל.

אנו בחברת נץ מנעולים בעלי ידע בפירוק והתקנה של כל סוגי המנעולים כולל הדגמים והטכנולוגיות המובילות היום בשוק, דוגמת ה- מולטילוק MT5. נץ מנעולים מספקת מגוון רחב של שירותים בבית הלקוח. השירותים ניתנים לאורך כל ימות השבוע 24 שעות ביממה. על מנת לתת למשפחה ולעסק מענה רחב וזמין, אנו מספקים שירותי חירום, הניתנים מסביב לשעון, בפריסה ארצית -


 
מנעולן ברחובות
החלפת מנעולים
 
איך לבחור את המנעולן הטוב ביותר?
 
הזמנה של מנעולן תמיד מגיעה בזמנים הכי לא נוחים, כשאתם ממהרים, כשאתם בלחץ – דווקא אז ימצא הזמן למפתח להיתקע, להישבר או סתם ללכת לאיבוד. כדאי שתמיד יהיה לכם מספר זמין של מנעולן מקצועי, שיכול לבצע פריצה או החלפת מנעולים. אך איך תדעו באיזה  מנעולן לבחור?
 

6   טיפים לבחירת מנעולן
 
ודאו שיש לו רישיון משטרתי – אל תבצעו לעולם החלפת מנעולים בעזרת אדם ללא רישיון, זהו פתח לסיכונים גדולים מאד. מנעולן חייב לעבור קורס מנעולנות, לקבל תעודה ורישיון מטעם המשטרה, אשר מתירים לו לעסוק בתחום ללא חשש של עבירה על החוק.
 

בררו מהי הזמינות שלו – מנעולן צריך להיות זמין תמיד, בכל שעות היממה, ובכל ימות השבוע. הוא גם צריך להיות מסוגל להגיע אליכם תוך זמן קצר, לא יותר מחצי שעה, על מנת שלא תיתקעו ללא מנעול או ללא אפשרות להיכנס הביתה, למשך זמן רב.
 

חפשו המלצות על המקצועיות שלו – קשה לבדוק מקצועיות ללא המלצות. נסו לבדוק אצל מישהו שכבר ביצע החלפת מנעולים או פעולה דומה אצל המנעולן, ולשמוע המלצות. חשוב לבחור במנעולן מקצועי, שיבצע את העבודות על הצד הטוב ביותר.
 

בחרו במנעולן עם ותק – אף שאין זה כלל ברזל של ממש, כדאי לדעת כי ככל שהוותק של המנעולן גבוה יותר, כך הניסיון והמיומנות שלו גבוהים יותר, מה שאומר שהחלפת מנעול, פריצת מנעול, תיקונים שונים, שכפול מפתחות מורכבים וכדומה – כולם ייעשו אצלו בצורה מהירה יותר ומקצועית יותר.
 

ודאו שמדובר באדם אמין – לא תמיד הרישיון המשטרתי מספיק כדי להעיד שאתם עובדים עם אדם אמין. טיפ לזיהוי אמינות: כשאתם קוראים למנעולן לפריצה, שימו לב שהוא מוודא מולכם, האם אתם אכן הבעלים של הדירה או הרכב הנפרצים. זהו הסימן לאמינות מלאה.
 

ודאו שהוא מכיר היטב את כל סוגי המנעולים – מנעולן מקצועי צריך להכיר את כל סוגי המנעולים על מנת לבצע החלפת מנעולים, גם את הנדירים, המורכבים וכדומה, כמו מנעולי כספות, מנעולי הצתה של רכבים, שלטי רכבים וכדומה. ודאו שאכן מדוב במנעולן מומחה.תחומי פעילות של נץ  מנעולים

החלפת מנעולים
  
החלפת צילינדרים בבית ובעסק בימים אלו הינה בעלת חשיבות הנותנת מענה לאיומי הפריצה המתרבים, ובכדי להוות חסם ראשוני בפני גונץ ם עבריינים, זאת עד להגעת כוחות שיטור או אבטחה למקום האירוע. כך שאם אתם מחפשים מנעולן אמין ומקצועי בעל תעודת מנעולן מוסמך ובמגוון נוסף של אזורים בארץ אנו כאן לרשותכם.

תיקון דלתות -   
בנץ מנעולים מתקנים את כל סוגי הדלתות ומתמחים בדלתות רב בריח, דלתות עץ, דלתות זכוכית. דלתות ממ"ד, דלת חוסם.

החלפת משאבות רצפה ציר רצפה  - אנו עובדים עם מיטב החברות המובילות בשוק DORMA, GEZE, MAB מחזיר דלת, ידיות בהלה לבית ולעסק.
 
פורץ רכבים  -     שיגיע עד אל הרכב שלכם בכל שעה משעות היום או הלילה, בחצות או ב-6 בבוקרנץ  מנעולים המתמחה בפריצת רכבים ומאפשר ללקוחותיו להיכנס אל הרכב שלהם במהירות וביעילות.
 
 פורץ מנעולים  - כל השירותים במקום אחד לכל בית יש דלת מסוג אחר ועל סוגי הדלתות הרבים אין להרבות במילים, לכן, במצב בו אין לכם גישה למנעול מסיבות כאלו ואחרות, תצטרכו לפנות לאיש מקצוע שהוא פורץ מנעולים, שבקיא בכל סוגי המנעולים באשר הם ויש לו את הציוד והכלים לפרוץ כל מנעול, וכל זאת ללא נזק!!! בחברתנו תוכלו למצוא פורץ מנעולים זמין, מקצועי ואמין בעל תעודות, כלים וידע לפרוץ כל מנעול באשר הוא וזאת במהירות מקסימאלית כך שלא משנה באיזה סוג דלת או מנעול מדובר, תוכלו למצוא את הפתרון שלכם אצל נץ מנעולים.
פורץ דלתות  -     פריצת דלתות היא עניין רציני. יש לאתר את התקלה, ולאפשר גישה פנימה עם נזק מינימלי לדלת. בבסיס עומד מנעול דלת שהבנה מקצועית מעמיקה שלו יכולה לפתור את התקלה בזריזות ובמינימום נזק. במקרה זה פורץ דלתות - איש מקצוע, מנוסה ואמין, שיגיע לביתכם, יפרוץ בצורה מקצועית את המנעול של הדלת ללא נזק ויאפשר לעומד בחוץ להתאחד שוב עם ביתו. אם אתם מחפשים פורץ דלתות מקצועי מיומן וכמובן זמין שבכל שעות היום והלילה הגעתם למקום הנכון. ניסיון רב בתחום פריצת מנעולים, טכניקות פריצה מתקדמות ושירות ואמין של 24 שעות נץ  מנעולים הוא מי שמתאים לכם.

התקנת מנעול כספת (מנעול עליון) -   מנעול כספת הינו מנעול עליון המותקן בנוסף למנעול הרגיל בדלת. זהו מנעול שקשה לפריצה ומקשה על הגנב או הפורץ לפתוח את הדלת במהירות ובקלות. חברת נץ  מנעולים מספקת שירותי התקנה ופריצה למנעול כספת / מנעול עליון.

דלת טרוקה   - 
נץ מנעולים  מספקים שירות פתיחת דלת טרוקה ללא פגיעה במנעול הבית או צורך להחליף מפתח. מיועד לבעלי דלת עם ידית קבועה שטרקו אחריהם את הדלת וזקוקים לסיוע מיידי של פתיחת הדלת הטרוקה.

התקנת מנעול כספת (מנעול עליון)   JUWEL -  
מנעול כספת ג'ואל או רב בריח הינו מנעול עליון המותקן בנוסף למנעול הרגיל בדלת. זהו מנעול שקשה לפריצה ומקשה על הגנב או הפורץ לפתוח את הדלת במהירות ובקלות. חברת נץ  מנעולים מספקת שירותי התקנה ופריצה למנעול כספת / מנעול עליון.
 
 מנעולים לחלונות ותריסים  -  בנץ מנעולים מגוון פתרונות נעילה לחלונות ותריסים, לדוגמא: ביונט, מנעול תריס פין צד, מנעול פין קדמי (נועל את החלון ואינו מאפשר הזזתו והרמתו, מתאים למניעת פריצות ומיגון מלא של הבית).

התקנת עינית לדלת  -  התקנת עינית צפייה סטנדרטית והתקנת עינית דיגיטלית עם מסך המקרין את מי שעומד מבעדה - חדש!
בנוסף אנו מספקים מגוון שירותי חירום במטרה לתת מענה זמין, ומיידי ללקוחותינו. כגון: שירות אישי לחברות גדולות, התקנת מנעול קבוע בדלת הבית, נתקעתם מחוץ לבית ואתם זקוקים לפורץ דלתות או לפורץ מנעולים? שכחתם דברים חשובים ברכב ואבד לכם המפתח -אתם זקוקים לפורץ רכבים אמין!
 

נץ מנעולים - אחריות אישית + מהירות 24/7 

מנעולן באזור
מנעולן במרכז

אודות

מנעולן במודיעין