תיקון דלתות:

תיקון דלתות
סומכים על המנעולנים?
מנעולן הוא בעל המקצוע שחייב להצטיין ביושר ובאמינות, בלעדי התכונות הללו, אף אחד לא יסמוך עליו ולא ירצה להעזר בו. במאמר שלפנינו נסביר מדוע יש צורך דווקא במנעולן כזה, ומי יכול לענות על הדרישה.
 
מדוע צריך מנעולן מוסמך לבצע תיקון דלתות?
כל לקוח שנתקע מול דלת סגורה או שאינו יכול לפרוץ לבית, לרכב ולכל מקום אישי משלו, הוא נזקק שמישהו אחר יעשה לו את זה ויעזור לו להכנס. מדובר בפריצה אל מקום פרטי שלפעמים חושפת את הפורץ לחלקים פרטיים ביותר של הדייר. אין ברירה במצב כזה אלא לקרוא למנעולן שיעשה
תיקון דלתות ויפתור את הבעיה.
 
תהליך העבודה
המנעולן מגיע ודבר ראשון מנסה לפתוח את הדלת מבלי לפגוע בה. בעזרת המכשור שלו והידע המקצועי הרב הוא מבצע תיקון דלתות טרוקות ומשתדל לפתוח את הדלת הכי מהר שאפשר. אם זה לא הולך, והדלת עדיין מסרבת להפתח, לפעמים לא יהיה מנוס אלא לשבור את המנעול כדי לשחרר את הנעילה. גם את זה צריך לדעת לעשות, ולא שוברים לשם שבירה. אפשר לשחרר את המנעול בעדינות כדי שלדלת לא יגרם נזק, מנעולן מוסמך יודע איך עושים את זה במינימום נזקים והוא מומחה בכך.
 
הדלת נפתחה...
הגיע הזמן לחשוב הלאה. אי אפשר להשאיר את הדלת פרוצה, צריך להתקין מנעול חדש. במהלך תיקון דלתות ייעץ המנעולן המוסמך מה יהיה הצעד הבא, האם אפשר לתקן את המנעול ולהחזיר אותו לתפקוד, או שיש צורך במנעול חדש? יתכן שהוא ימליץ להשתמש בנעילה מסוג אחר, משום שהדלת לא מתאימה למנעול הישן. בכל מקרה הוא יכול להחליף צילינדר, להתקין נעילה חדשה, ולעזור לדלת לחזור למסלול עם בטיחות מלאה.
 
תעודת יושר
נשים לב למהלך הצעדים שעושה מנעולן מוסמך במהלך תיקון דלתות. חשפנו לפניו את המנעולים שלנו, הפקדנו בידיו את המפתחות. משום כך המנעולן חייב להיות מצויד עם תעודת יושר ועדיף ממשטרת ישראל, כך אפשר להיות רגועים ובטוחים שהוא לא יעשה שימוש עוין במידע שהוא מקבל. המנעולן הוא האדם היחיד אשר בידיו אנו מפקידים את המפתחות שלנו, הוא יודע בדיוק באיזה מנגנון משתמשים. אם הוא מוסמך ומצויד בתעודת יושר, אין סיבה לחשוש לחשוף בפניו את הפרטים.
 
ובנוסף גם אמינות
עם מנעולן כזה נוכל להתיעץ ולדון באפשרויות הנעילה השונות. במהלך תיקון דלתות חשוב לנו לקבל מידע אמין מה כדאי לנו לעשות. מנעולן שיש לו תעודת יושר ואפשר לסמוך עליו, הוא גם מנעולן שיש לו אמינות כלפי הלקוחות והוא לעולם לא עושה שימוש בחומרים מבלי לבקש רשות מבעליו.
וזה מנעולן טוב!

 

תיקון דלתות -מכל הסוגים פלדלת, רב בריח, חוסם, דלתות פנים ועוד.
להצעת מחיר חייגו עכשיו 

תיקון דלת פלדלת דורש התמחות וידע שכן למרות שרוב הדלתות נראות לנו אותו הדבר 
ההפך הוא הנכון. לרוב המנגנונים הפנימיים שבתוך הדלת שונים, אורך ורוחב הבריחים, ואפילו לפעמים הצילינדרים אשר מפעילים את המנגנון.
על מנת  לזהות תקלות בדלתות פלדלת במהירות וביעילות צריך להכיר את כל סוגי התקלות 
להבין אותן במהירות ולתקן אותן באופן ממוקד, כדי לחסוך מהלקוח הוצאות מיותרות הנובעות בדרך כלל מחוסר ניסיון הטכנאי.

בחברת נץ מנעולים אנו מתמחים בתיקון דלתות מכל הסוגים דלתות פלדלת דלתות רב בריח
דלתות חסם ברמי מנעולים תקבלו שירות אדיב ומהיר 

אנו בחברת נץ  מנעולים עובדים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.