פורץ מנעולים
 
פורץ מנעולים טוב לא שוכחים!
פורץ מנעולים פוגש את הלקוח ברגעים בלתי נעימים בחייו. הוא זה שמשחרר אותו ממצוקתו הפתאומית ופותח לפניו דלתות נעולות. פורץ מנעולים טוב עושה את מלאכתו במהירות, ביעילות, בחסכון ובבטחון המרבי שרק אפשר.
 

תפקיד פורץ מנעולים
 
תפקידו של
פורץ מנעולים תמיד בלתי צפוי. זה מגיע בזמנים שאף אחד אפילו לא חלם. אנשים נתקעים במהלך חיי היום יום בכל מיני צמתים בלתי מתוכננים מראש. פתאום אבד המפתח ונשארים תקועים מחוץ לבית. פתאום ננעל הרכב, ואי אפשר להכנס. ילד נועל את עצמו בחדר השירותים ולא מצליח לפתוח. כספת שממאנת להפתח. אלו רק דוגמאות קטנות למצבים בלתי נעימים, שאם כי אינם מסוכנים (בדרך כלל), הם פוגמים באיכות החיים ופעמים רבות באובדן זמן יקר.
 
מהו
פורץ מנעולים טוב?
 
הכתובת היחידה בכל המצבים הללו הוא לפנות אל
פורץ מנעולים. הוא זה שיודע לפרוץ את הדלתות הנעולות ולהביא רווחה אל כל התקועים.
 

פורץ מנעולים צריך להיות זמין ובכושר הגעה מהיר אל מוקד הקריאה. היות והמצבים הללו הם דחופים ואינם סובלים דיחוי אי אפשר להזמין אותו ליום המחר. פורץ מנעולים אמור להגיע תיכף ומיד ולפתור את הבעיה.
עליו להיות מצויד בכל הציוד הדרוש לו כדי שיוכל למצוא פתרון מהיר בכל סיטואציה שהוזמן. לפעמים יהיה עליו להשתמש במכשור חדיש כדי להצליח לפרוץ את הדלת, ולכן חשוב שהכל יהיה בהשג ידו.
 
איך בוחרים
פורץ מנעולים?

 
  • וודאו שהפורץ מנעולים מחזיק בידו אישור מטעם המשטרה.
  •  
  • חשוב כי פורץ מנעולים ידע לשמור על הרכוש של הלקוח, וידע להבטיח את שלמותו. לא פורצים דלת על ידי שבירתו הטוטלית, אלא מנסים בכל האמצעים לפרוץ ולא לשבור. ככל שמדובר ב פורץ מנעולים מומחה יותר, הוא יהיה מסוגל לעמוד בכלל הזה.
  • פורץ מנעולים המתמצא בחידושים בתחום. סוגי המנעולים, האבטחות והנעילות מתקדמים כל הזמן. אי אפשר להשאר מאחור בכל מה שקשור לזה. פורץ מנעולים טוב אמור להכיר את סוגי הנעילה השונים, המתקדמים והמתוחכמים ביותר בשוק. יש להבטיח כי הוא יודע ומכיר את סוגי הכספות בשוק, ואיך המנגנון שלהם במיוחד.
  •  
  • פורץ מנעולים ולא יקר - חשוב שהפורץ לא ינצל מצוקות של לקוחות לסחוט מהם תשלום מיותר. פורץ מנעולים אמור לבצע את תפקידו אך לא מעבר למחיר המקובל בשוק. יש לבצע בירור לפני שמשלמים
     ל
    פורץ מנעולים ולדעת שהמחיר הוא סביר בהחלט.