פורץ מנעולים

מתי צריך פורץ מנעולים ומי יעשה את זה הכי טוב?

פורץ מנעולים נדרש להגיע במקרי חירום, וצריך שיהיה זה מישהו מקצועי. את הדלת לא מפקירים בידי ידיים חובבניות וכמובן לא כל מי שמתהדר בתואר "מנעולן" רשאי לטפל בדלת האישית. נץמנעולים הותיק והמנוסה מדריך אותנו בכל מה שקשור אל פורץ מנעולים אמיתי
 
פורץ מנעולים 
זה קורה במקרים הכי לא צפויים, אבל פתאום זקוקים לשרותיו של פורץ מנעולים  באופן מיידי:
  • המפתח נאבד, לפעמים כל התיק נעלם לגמרי. הניירות, המסמכים, התעודות, הכל התנדף, אבל המפחיד מכל זה שגם המפתח היה בפנים. את המסמכים ניתן לשחזר ולקבל העתק, אבל המפתח... זה כבר סיפור אחר. אם הגנב בינתיים הספיק לשכפל אותו, אנחנו בצרה צרורה. אין לנו ברירה אלא להזמין פורץ מנעולים שיחליף לנו את המנעולים של הדלת כדי שאת הלילה הבא נעביר בבטחה ובשלום.
  • פתאום, בלא שום הודעה מוקדם נשבר לנו המנעול של הדלת. אולי ילד לא זהיר פתח אותו בצורה קצת אלימה, ואולי הוא פשוט התיישן והתעקם ללא תקנה. בכל מקרה כזה רק פורץ מנעולים יכול לטפל בבעיה. הוא יכול לסדר את המנעול, ליישר אותו ולפתוח לנו את הדלת, בדרך כלל מומלץ כבר להחליף את המנעול העקום במשהו חדש ויותר חזק. זה כדאי גם בשביל השקט הנפשי, וגם בגלל שאם כבר אז כבר. למה לא לנצל את ההזדמנות שהמנעולן כאן?
  • דלת הכניסה נטרקת ואנחנו נשארנו בחוץ תקועים וחסרי אונים. לפעמים זה דלת אינטרקום שאין מי שיפתח אותה מבפנים, ולפעמים דלת של בית שיש לה מנגנון סגירה אותו אפשר לפתוח רק אם מפתח חיצוני. מה קורה במצב כזה כאשר אין בידינו מפתח, נהיה חייבים להזמין פורץ מנעולים שישחרר אותנו מן ה"מאסר" ויפתח לנו את הבית הפרטי בשעה טובה.
  • דלת הכספת נפתחת בדרך כלל על ידי קוד מוכר. אבל ביום בהיר משהו השתבש, ולאחר מספר נסיונות הכל ננעל. הוא לא מוכן להענות לנסיונותינו ומסרב להפתח בעקשנות. לא יהיה אז מנוס אלא להזמין פורץ מנעולים שיטפל בו במסירות.
על כל המקרים הללו, ואלה רק חלק מהם, יתן פורץ מנעולים מענה מיידי ומיומן.
מחפשים פורץ מנעולים ? נץ מנעולים מחכים לכם על הקו!
   
 
לא נעים להגיע אל מול פתח הבית או המשרד ולגלות שהדלת לא נפתחת, שהמפתח נשבר או אבד. הטלפון הראשון שעליכם לעשות הוא אל פורץ דלתות מקצועי שיפתח לכם את הדלת לרווחה...
פורץ דלתות- דלתות בית, דלתות בניין, דלתות למשרדים

סומסום היפתח! פורץ דלתות

לא נעים להגיע אל מול פתח הבית או המשרד ולגלות שהדלת לא נפתחת, שהמפתח נשבר או אבד. הטלפון הראשון שעליכם לעשות הוא אל פורץ דלתות מקצועי שיפתח לכם את הדלת לרווחה...

בכל פעם שאתם נועלים את הדלת, אל תשכחו לבצע בדיקה היכן אתם מניחים את המפתח שלכם. אם איבדתם אותו, אתם בהחלט בצרות כשתצטרכו להיכנס לבית, למשרד או לכל מבנה אחר. מפתח אבוד יכול להיות גנוב, מה שמעלה את החשש כי גנב יגיע מאוחר יותר ויפתח את הדלת ומשם הסיפור רק מתחיל. ברגע שאתם עומדים מול דלת נעולה, חיפשו במיידי אחר פורץ דלתות אשר מבצע שירות הקשור לפריצת דלתות בניין, בית ומשרדים.

צרור של מאפיינים:
דלתות עלולות להיתקע בשעת הפתיחה בגלל מפתח תקוע, שבור, או אבוד. אם אחד מהדברים קרה לכם, אתם וודאי נמצאים בתוך הבניין או מחוצה לו. אל תבזבזו זמן בניסיון לבצע את הפריצה לבדכם. פנו ל פורץ דלתות מקצועי ובעל רישיון שיגיע אליכם תוך זמן קצר. פורץ דלתות מקצועי אינו מבצע פעולה של פריצת דלתות בלבד בזמן שהן נעולות, אלא מתעסק בכל מה שקשור לתחום של בעיות בנעילה, בפתיחה ובסגירה, מנעולים וצילינדר. עובדה זו מקנה לו ידע רב בכול הקשור לבעיות של דלת או מנעולים תקועים ואתם יכולים לסמוך עליו שיעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר.

הזמנתם פורץ דלתות? אל תקבלו  "אני אגיע כשאתפנה":

אחד הדברים המאוד חשובים שיאפיינו פורץ דלתות, הוא זמינותו והיכולת שלו להגיע במיידי למקום בו אתם תקועים. אם אתם לא יכולים לצאת מהמשרד או לא מצליחים להיכנס אל הבית לאחר יום ארוך ומלא עבודה, אתם בהחלט זקוקים לפורץ דלתות שמבצע פריצת דלתות למשרדים, לבית או לכל בניין אחר.

חשיבותו של פורץ דלתות הגון ואמין:

חשוב מאד לפנות לעזרת פורץ דלתות בעל מידת הגינות גבוהה. פורץ הגון לא יגבה מכם סכום כסף גבוה רק בשל העובדה שאתם זקוקים לו ואין לכם ברירה. דאגו שמחיר הפריצה יהיה קבוע ולא ישתנה בלי קשר לעבודה הנדרשת.


 
פורץ דלתות