פורץ מנעולים

מתי צריך פורץ מנעולים ומי יעשה את זה הכי טוב?

פורץ מנעולים נדרש להגיע במקרי חירום, וצריך שיהיה זה מישהו מקצועי. את הדלת לא מפקירים בידי ידיים חובבניות וכמובן לא כל מי שמתהדר בתואר "מנעולן" רשאי לטפל בדלת האישית. נץ מנעולים הותיק והמנוסה מדריך אותנו בכל מה שקשור אל פורץ מנעולים אמיתי
 
פורץ מנעולים 
זה קורה במקרים הכי לא צפויים, אבל פתאום זקוקים לשרותיו של פורץ מנעולים  באופן מיידי:
  • המפתח נאבד, לפעמים כל התיק נעלם לגמרי. הניירות, המסמכים, התעודות, הכל התנדף, אבל המפחיד מכל זה שגם המפתח היה בפנים. את המסמכים ניתן לשחזר ולקבל העתק, אבל המפתח... זה כבר סיפור אחר. אם הגנב בינתיים הספיק לשכפל אותו, אנחנו בצרה צרורה. אין לנו ברירה אלא להזמין פורץ מנעולים שיחליף לנו את המנעולים של הדלת כדי שאת הלילה הבא נעביר בבטחה ובשלום.
  •  
  • פתאום, בלא שום הודעה מוקדם נשבר לנו המנעול של הדלת. אולי ילד לא זהיר פתח אותו בצורה קצת אלימה, ואולי הוא פשוט התיישן והתעקם ללא תקנה. בכל מקרה כזה רק פורץ מנעולים יכול לטפל בבעיה. הוא יכול לסדר את המנעול, ליישר אותו ולפתוח לנו את הדלת, בדרך כלל מומלץ כבר להחליף את המנעול העקום במשהו חדש ויותר חזק. זה כדאי גם בשביל השקט הנפשי, וגם בגלל שאם כבר אז כבר. למה לא לנצל את ההזדמנות שהמנעולן כאן?
  •  
  • דלת הכניסה נטרקת ואנחנו נשארנו בחוץ תקועים וחסרי אונים. לפעמים זה דלת אינטרקום שאין מי שיפתח אותה מבפנים, ולפעמים דלת של בית שיש לה מנגנון סגירה אותו אפשר לפתוח רק אם מפתח חיצוני. מה קורה במצב כזה כאשר אין בידינו מפתח, נהיה חייבים להזמין פורץ מנעולים שישחרר אותנו מן ה"מאסר" ויפתח לנו את הבית הפרטי בשעה טובה.
  • דלת הכספת נפתחת בדרך כלל על ידי קוד מוכר. אבל ביום בהיר משהו השתבש, ולאחר מספר נסיונות הכל ננעל. הוא לא מוכן להענות לנסיונותינו ומסרב להפתח בעקשנות. לא יהיה אז מנוס אלא להזמין פורץ מנעולים שיטפל בו במסירות.
על כל המקרים הללו, ואלה רק חלק מהם, יתן פורץ מנעולים מענה מיידי ומיומן.
מחפשים פורץ מנעולים ? נץ  מנעולים מחכים לכם על הקו!