התקנת מנעול כספת :
 
התקנת מנעול כספת (מנעול עליון) - מנעול כספת הינו מנעול עליון המותקן בנוסף למנעול הרגיל בדלת. זהו מנעול שקשה לפריצה ומקשה על הגנב או הפורץ לפתוח את הדלת במהירות ובקלות. חברת נץ  מנעולים מספקת שירותי התקנה ופריצה למנעול כספת / מנעול עליון.

 

התקנת מנעול כספת

 

מנעול כספת  ג'ואל, מנעול כספת  רב -בריח, מנעול עליון מנעול כספת ,למעשה הם אותו המנעול. מדובר במנעול חזק במיוחד אשר יוצר לראשונה עבור כספות ולאחר מכן התאימו את שיטת הנעילה גם לדלתות פרטיות המותקנות בבתים פרטיים, במוסדות , ובמשרדים רבים. את מנעול הכספת מתקינים מחלק עליון יחסית של הדלת והוא משמש כאמצעי הגנה נוסף מלבד המנעול הראשי של הדלת, למעשה מנעול הכספת מקנה לנו מיגון נוסף נגד פורצים.

מדוע כדאי לבחור במנעול כספת ג'ואל או רב בריח

  • בטחון בפני פורצים.
    ברוב המקרים הפורץ יעדיף להתמודד עם פריצה קלה ומהירה ולא להסתבך עם דלתות בעלי מנעול כספת.
  •  מנעול כספת נחשב לחזק וקשה לפריצה ולכן הוא יעניק לך ולבני משפחתך בטחון וידיעה שאת הדלת כמעט ובלתי אפשרי לפרוץ.

  • מנעול כספת הוא בעל 3 בריחים עבים אשר נכנסים היטב לתוך המשקוף של הדלת לכן הוא נחשב לכה יעיל נגד פורצים, אם זה טוב עבור כספת זה בטח טוב עבור הגנה של הבית או המשרד.
  • עלות נמוכה ביחס לערך.
    התקנת מנעול כספת עליון מסתכם בכמה מאות שקלים, זה מחיר מגוחך אם שמים על הכף את הערך שהוא נותן. אפשר להגיד שביקור של פורץ הוא עסק הרבה יותר יקר.
אם אתם מחפשים מנעול איכותי וחזק אשר ישים מחסום לפורץ, מנעול כספת זה בהחלט המנעול שיכול להתאים לצורך שלכם! חשוב לציין כי הגנה של הבית הוא המשרד אינם מסתכמים בביטחון הכניסה הראשית וכי חשוב לבצע פעולות מיגון גם בכניסות נוספות שיש לאותו מבנה…

התקנת מנעול כספת עוד היום…

רוצה ליהנות מהגנה מרבית שמנעול הכספת מציע?נץ מנעולים זמין לתת לך שירות!
התקשרו עכשיו במהרה נגיע לתת לכם שירות מקצועי ומהיר…
חברת נץ  מנעולים מספקת שירותי פריצה והחלפה של כל סוגי המנעולים חברתנו פועלת באישור משטרת ישראל 


 
 
התקשרו עכשיו