החלפת מנעולים:
 
מנעולן 
טוב מכיר מגוון דרכים להחליף מנעול בלי ליצור נזקים משניים או עלויות כספיות גבוהות. פנו לנץ מנעולים.
 

החלפת מנעולים מתבצעת בתדירות גבוה בדרך כלל כאשר מאפיינים של מקום מסוים עלולים לעודד החלפת מנעולים תדירה יותר. למשל, אם מדובר באזורים בטחוניים שבהם נדרשת רמת הגנה כפולה, נעשה שימוש בכמה מערכות הגנה כולל מערך שלם של מנעולים. כמובן שישנם מקרים בהם החלפת מנעולים  היא צורך קריטי ממש כגון מקרים של גניבת מפתח. כדי לקבל שירות יעיל ואיכותי, מומלץ לפנות לנץ מנעולים.
 

מתי צריך לבצע החלפת מנעולים ?
 
החלפת מנעולים 
מומלצת אחת לכמה שנים בכל מקרה ועל כל מצב. זאת היות ומערכות נעילה ישנות הופכות להיות בלתי תקינות עם השנים והן מאפשרות פחות הגנה מפני פורצים. התקנת מנעולים חדשים מבטיחה הוספה של מכשולים לאלו המתכננים לפרוץ. דבר נוסף, הרבה פעמים נאבד זוג מפתחות בעל מפתח יחיד לפתיחת דלת מסוימת. גם במקרה כזה יש צורך בפריצה של המערכת כולה והזמנת שירותי החלפת מנעולים על ידי אנשי מקצוע כמו למשל נץ מנעולים. לבסוף, באם מפתח לא עובד, זאת אומרת, לא מצליח לעשות סיבוב שלם בתוך מנגנון הנעילה בדלת, זהו גם סימן לברר את הנושא.
 

איך מבצעים בפועל החלפת מנעולים ?
 
התשובה תלויה כמובן בסוג ההחלפה הנדרשת. למשלהחלפת מנעולים  כאשר המנגנון של הנעילה בדלת חלוד וישן, דורשת הוצאה של כל המנגנון והתקנת מנגנון חדש לחלוטין על גביו. במקרים אחרים, יש צורך בתיקון של מרכיב אחד בתוך מערך הנעילה כולו ואז העלות וכן הפעולה עצמה היא פשוטה יותר. בחירת סוג ההחלפה שיש לבצע מתבצעת על ידי מנעולן מומחה ובקיא שיכול להציג בצורה מנומקת את בחירתו המקצועית.
 
נץ מנעולים:
 

אם אתם מעוניינים ביצוע החלפת מנעולים לבית שלכם, נץ מנעולים הוא הכתובת שלכם. אצל נץ תוכלו לקבל לידכם מגוון רב של אפשרויות עבור המנגנון החלופי לזה הקיים וזאת בהתאם לסטנדרטיים גבוהים ביותר הקיימים בתחום זה. יותר מכךנץ מנעולים יקשיב לכם, יסייע, ייתן ייעוץ במידה ויהיה צורך וילווה אתכם לאורך כל הדרך.

החלפת מנעולים
 
איך לבחור את המנעולן הטוב ביותר?
 
הזמנה של מנעולן תמיד מגיעה בזמנים הכי לא נוחים, כשאתם ממהרים, כשאתם בלחץ – דווקא אז ימצא הזמן למפתח להיתקע, להישבר או סתם ללכת לאיבוד. כדאי שתמיד יהיה לכם מספר זמין של מנעולן מקצועי, שיכול לבצע פריצה או החלפת מנעולים. אך איך תדעו באיזה מנעולן לבחור?
 
6 טיפים לבחירת מנעולן
 
ודאו שיש לו רישיון משטרתי אל תבצעו לעולם החלפת מנעולים בעזרת אדם ללא רישיון, זהו פתח לסיכונים גדולים מאד. מנעולן חייב לעבור קורס מנעולנות, לקבל תעודה ורישיון מטעם המשטרה, אשר מתירים לו לעסוק בתחום ללא חשש של עבירה על החוק.
 
בררו מהי הזמינות שלו – מנעולן צריך להיות זמין תמיד, בכל שעות היממה, ובכל ימות השבוע. הוא גם צריך להיות מסוגל להגיע אליכם תוך זמן קצר, לא יותר מחצי שעה, על מנת שלא תיתקעו ללא מנעול או ללא אפשרות להיכנס הביתה, למשך זמן רב.
 
חפשו המלצות על המקצועיות שלו קשה לבדוק מקצועיות ללא המלצות. נסו לבדוק אצל מישהו שכבר ביצע החלפת מנעולים או פעולה דומה אצל המנעולן, ולשמוע המלצות. חשוב לבחור במנעולן מקצועי, שיבצע את העבודות על הצד הטוב ביותר.
 
בחרו במנעולן עם ותק אף שאין זה כלל ברזל של ממש, כדאי לדעת כי ככל שהוותק של המנעולן גבוה יותר, כך הניסיון והמיומנות שלו גבוהים יותר, מה שאומר שהחלפת מנעול, פריצת מנעול, תיקונים שונים, שכפול מפתחות מורכבים וכדומה – כולם ייעשו אצלו בצורה מהירה יותר ומקצועית יותר.
 
ודאו שמדובר באדם אמין לא תמיד הרישיון המשטרתי מספיק כדי להעיד שאתם עובדים עם אדם אמין. טיפ לזיהוי אמינות: כשאתם קוראים למנעולן לפריצה, שימו לב שהוא מוודא מולכם, האם אתם אכן הבעלים של הדירה או הרכב הנפרצים. זהו הסימן לאמינות מלאה.
 
ודאו שהוא מכיר היטב את כל סוגי המנעולים – מנעולן מקצועי צריך להכיר את כל סוגי המנעולים על מנת לבצע החלפת מנעולים, גם את הנדירים, המורכבים וכדומה, כמו מנעולי כספות, מנעולי הצתה של רכבים, שלטי רכבים וכדומה. ודאו שאכן מדוב במנעולן מומחה.
 
 
התקשרו עכשיו